• Tanssiopisto Uusikuu
  • Tanssiopisto Uusikuu
  • Tanssiopisto Uusikuu
  • Tanssiopisto Uusikuu
  • Tanssiopisto Uusikuu
 

Lukujärjestys lv. 2019-2020

Haapajärvi

Tiiton koulu, 27.8.-10.12.2019, 7.1.-12.5.2020

Nykytanssi 3-4 TI 16.00-17.00 K. Ulander
Lastentanssi 1 TI 17.00-17.45 K. Ulander
Lastentanssi 2 TI 17.45-18.30 K. Ulander
Nykytanssi 1-2 TI 18.30-19.30 K. Ulander
Nykytanssi 7-8 TI 19.30-21.00 K. Ulander

Kärsämäki

Frosterus, 29.8.-12.12.2019, 9.1.-14.5.2020

Nykytanssi 5-6 TO 16.00-17.15 K. Ulander
Lastentanssi 1-2 TO 17.15-18.00 K. Ulander
Nykytanssi 1-4 TO 18.00-19.00 K. Ulander
Nykytanssi 7-8 TO 19.00-20.30 K. Ulander

Nivala

Kyösti Kallio, 26.8.-9.12.2019, 13.1.-11.5.2020

Lastentanssi 1 MA 17.00-17.45 K. Ulander
Lastentanssi 2 MA 17.45-18.30 K. Ulander
Nykytanssi 1-2 MA 18.30-19.30 K. Ulander

Niva-Kaija, 26.8.-9.12.2019, 13.1.-11.5.2020

Nykytanssi 3-4 MA 18.30-19.30 A. Tsekoura
Nykytanssi 7-8 MA 19.30-21.00 A. Tsekoura

Niva-Kaija, 28.8.-11.12.2019, 8.1.-13.5.2020

Nykytanssi 5-6 KE 16.30-17.45 A. Tsekoura

Pyhäjärvi

Ikonen, 28.8.-11.12.2019, 8.1.-13.5.2020

Nykytanssi 7-8 KE 16.00-17.30 K. Ulander
Lastentanssi 1-2 KE 17.30-18.15 K. Ulander
Nykytanssi 1-3 KE 18.15-19.15 K. Ulander
Nykytanssi 4-6 KE 19.15-20.15 K. Ulander
>> Pyhäjärven tanssituntien esite

Reisjärvi

Kisatien koulu, 28.8.-11.12.2019, 8.1.-13.5.2020

Nykytanssi 5-6 KE 16.30-17.45 I. Peuraniemi
Lastentanssi 1-2 KE 17.45-18.30 I. Peuraniemi
Nykytanssi 1-4 KE 18.30-19.30 I. Peuraniemi

Sievi

Miitin sali, 26.8.-9.12.2019, 13.1.-11.5.2020

Nykytanssi 5 MA 16.00-17.15 I. Peuraniemi
Nykytanssi 1-4 MA 17.15-18.15 I. Peuraniemi
Lastentanssi 1-2 MA 18.15-19.00 I. Peuraniemi
Nykytanssi 7 MA 19.00-20.30 I. Peuraniemi

Ylivieska

Kivioja, 27.8.-10.12.2019, 7.1.-12.5.2020

Lastentanssi 1A (uudet) TI 17.00-17.45 I. Peuraniemi
Nykytanssi 5 TI 17.45-19.00 I. Peuraniemi
Nykytanssi 7 TI 19.00-20.30 I. Peuraniemi

YSO, 29.8.-12.12.2019, 9.1.-14.5.2020

Lastentanssi 1B (jatkavat) TO 16.45-17.30 I. Peuraniemi
Lastentanssi 2 TO 17.30-18.15 I. Peuraniemi
Nykytanssi 1-2 TO 18.15-19.15 I. Peuraniemi
Nykytanssi 8 TO 19.15-20.45 I. Peuraniemi

Syventävä opetus (SO)

Nivala, lukio

SO 2A PE 16.00 / LA 11.00 Mimmi Marjamaa ja Iiris Peuraniemi
SL-19: 30.-31.8, 6.-7.9, 28.9, 12.10, 16.11. ja ma 9.12.2019
KL-20: aikataulu ilm. myöhemmin
>> Ilmoittaudu tästä

Nivala, Kyösti Kallio

SO 2B PE 18.00-20.15 Anastasia Tsekoura
SL-19: 30.8, 13.9, 27.9, 11.10, 8.11, 22.11. ja 13.12.2019
KL-20: 10.1, 24.1, 7.2, 21.2, 13.3., 17.4. ja 8.5.2020
>> Ilmoittaudu tästä

Nivala, Kyösti Kallio

SO 3 PE 18.00-21.00 Anastasia Tsekoura
SL-19: 6.9, 20.9, 4.10, 18.10, 1.11, 15.11. ja 29.11.2019
KL-20: 17.1, 31.1, 14.2, 28.2, 20.3., 3.4, 24.4. ja 15.5.2020
>> Ilmoittaudu tästä

Aikuisten opetus

Nivala, Kyösti Kallio

Aikuisten nyky/jazz-tanssi PE 17.00-18.00 Anastasia Tsekoura
SL-19: 30.8, 13.9, 27.9, 11.10, 8.11, 22.11. ja 13.12.2019
KL-20: 10.1, 24.1, 7.2, 21.2, 13.3., 17.4. ja 8.5.2020
>> Ilmoittaudu tästä

Tiiviskurssit

Tällä hetkellä ei tiiviskursseja tarjolla.

Lukujärjestys lv. 2019-2020 pdf:nä >>

Tanssiopintojen jatkamisilmoitus >>

Uusien oppilaiden ilmoittautuminen >>