• Tanssiopisto Uusikuu
 

Lukujärjestys 17-18

Haapajärvi

Tiiton koulu, 29.8.-12.12.2017, 9.1.-15.5.2018

Nykytanssi 2-3 Tiiton koulu TI 16.00-17.00 K. Ulander
Lastentanssi 1 TI 17.00-17.45 K. Ulander
Lastentanssi 2 TI 17.45-18.30 K. Ulander
Nykytanssi 1 TI 18.30-19.30 K. Ulander
Nykytanssi 4-5 TI 19.30-21.00 K. Ulander

Kärsämäki

Frosterus, 31.8.-14.12.2017, 11.1.-17.5.2018

Nykytanssi 2-3 TO 16.00-17.00 K. Ulander
Lastentanssi 1-2 TO 17.00-17.45 K. Ulander
Nykytanssi 1-2 TO 17.45-18.45 K. Ulander
Nykytanssi 4-5 TO 18.45-20.15 K. Ulander

Nivala

Kyösti Kallio, 28.8.-11.12.2017, 8.1.-14.5.2018

Lastentanssi 1 MA 17.00-17.45 K. Ulander
Lastentanssi 2 MA 17.45-18.30 K. Ulander
Nykytanssi 1 MA 18.30-19.30 K. Ulander
Nykytanssi 5 MA 19.30-21.00 A. Tsekoura

Kineva, 28.8.-11.12.2017, 8.1.-14.5.2018

Nykytanssi 2 MA 16.00-17.00 A. Tsekoura
Nykytanssi 3 MA 17.00-18.00 A. Tsekoura
Nykytanssi 4 MA 18.00-19.15 A. Tsekoura

Pyhäjärvi

Ikonen, 30.8.-13.12.2017, 10.1.-16.5.2018

Nykytanssi 3-4 KE 15.30-16.45 Kaisu Ulander
Nykytanssi 1-2 KE 16.45-17.45 Kaisu Ulander
Lastentanssi 1-2 KE 17.45-18.30 Kaisu Ulander
Nykytanssi 5 KE 18.30-20.00 Kaisu Ulander

Reisjärvi

Yläkoulu (Kisatie), 30.8.-13.12.2017, 10.1.-16.5.2018

Nykytanssi 3 KE 16.15-17.15 A. Tsekoura
Lastentanssi 1-2 KE 17.15-18.00 A. Tsekoura
Nykytanssi 1-2 KE 18.00-19.00 A. Tsekoura

Sievi

Miitin sali, 28.8.-11.12.2017, 8.1.-14.5.2018

Lastentanssi 1-2 MA 17.00-17.45 T. Kivioja

Miitin sali, 31.8.-14.12.2017, 11.1.-17.5.2018

Nykytanssi 3 TO 16.45-17.45 A. Tsekoura
Nykytanssi 1-2 TO 17.45-18.45 A. Tsekoura

Ylivieska

YSO, 28.8.-11.12.2017, 8.1.-14.5.2018

Lastentanssi 1 MA 16.30-17.15 E. Kujala
Lastentanssi 2 MA 17.15-18.00 E. Kujala

Kivioja, 29.8.-12.12.2017, 9.1.-15.5.2018

Nykytanssi 2 TI 16.45-17.45 A. Tsekoura
Nykytanssi 1 TI 17.45-18.45 A. Tsekoura
Nykytanssi 3 TI 18.45-19.45 A. Tsekoura
Nykytanssi 4 TI 19.45-21.00 A. Tsekoura

YSO, 31.8.-14.12.2017, 11.1.-17.5.2018

Nykytanssi 5 TO 19.30-21.00 A. Tsekoura

Syventävä opetus (SO)

Pyhäjärvi, Ikosen koulu

SO 2A LA 10.00-12.15 Maria Kouvalainen
SL-17: 9.9, 16.9, 23.9, 7.10, 14.10, 11.11, 18.11, 2.12. ja 16.12.2017
KL-18: 13.1, 20.1, 27.1, 17.2, 3.3, 17.3, 7.4, 21.4, 5.5. ja la 12.5.2018

Nivala, Niva-Kaijan koulu

SO 2B SU 11.00-13.15 Anastasia Tsekoura
SL-17: 3.9, 10.9, 24.9, 8.10, 22.10, 5.11, 19.11, 3.12. ja 17.12.2017
KL-18: 7.1, 21.1, 4.2, 18.2, 4.3, 25.3, 8.4, 29.4, 6.5. ja 13.5.2018

Nivala, Niva-Kaijan koulu

SO 3 SU 13.30-16.30 Anastasia Tsekoura
SL-17: 3.9, 10.9, 17.9, 1.10, 15.10, 22.10, 12.11, 26.11. ja 10.12.2017
KL-18: 14.1, 28.1, 11.2, LA 24.2, 18.3, 15.4, 22.4, 29.4, 6.5. ja 13.5.2018

Lukujärjestys lv. 2017-2018 pdf:nä >>

Tanssiopintojen jatkamisilmoitus >>

Uusien oppilaiden ilmoittautuminen >>